venedi

now, create new

Nazwa firmy jest łacińskim odpowiednikiem nazwy ludu zamieszkującego w okresie rzymskim (I-IV w. n.e.) ziemię nad bałtyckim, współcześnie Słowian.

O Wenedach wspominają źródła rzymskie z I i II wieku, między innymi Pliniusz starszy, Tacyt, Ptolemeusz Klaudiusz. określają oni „górami Wenedzkimi” morenowe pagóry pojezierza Mazurskiego a „morzem Wenedzkim” (morzem Bałtyckim) współpracując z klientami szerzę wiedzę o naszych ojcach, Prasłowianach.

 

Hej, jestem Paweł Piłat

Projektant a z zamiłowania fotograf. Założyłem studio w 2010 roku, choć moja przygoda z projektowaniem zaczęła się wiele lat wcześniej. Przez te wszystkie lata współpracowałem z klientami indywidualnymi, firmami jak i agencjami reklamowymi. Pasja do przetwarzania oraz kreowania obrazów umożliwia mi projektowanie rzeczy niebanalnych mających jednostkowy i niepowtarzalny charakter. Mając na uwadze jakość finalnego produktu, osobiście kontroluję wszystkie etapy jego tworzenia zyskując pewność, że każde zadanie, zostało wykonane z należytą starannością. Podsumowując projektowanie jest moją pasją, hobby które sprawia mi przyjemność.

usługi

Stawiam na tworzenie unikalnych i skutecznych rozwiązań wizualnych, często eksperymentując w obrębie typografii, informacji i obrazu. Zawsze jednak mile widziane są nowe wyzwania. Usługi które wykonuję najczęściej to:

Projektowanie logo
Systemy identyfikacji wizualnej
Książki i katalogi
Raporty i broszury
Plakaty i infografiki
Fotografie i ilustracje
UX, UI stron internetowych i aplikacji