venedi

now, create new

nazwa firmy jest łacińskim odpowiednikiem nazwy ludu zamieszkującego w okresie rzymskim (I-IV w. n.e.) ziemię nad bałtyckim, współcześnie słowian.

o wenedach wspominają źródła rzymskie z I i II wieku, między innymi pliniusz starszy, tacyt, ptolemeusz klaudiusz. określają oni „górami wenedzkimi” morenowe pagóry pojezierza mazurskiego a „morzem wenedzkim” (morzem bałtyckim) współpracując z klientami szerzę wiedzę o naszych ojcach, prasłowianach.

hej, jestem paweł piłat

projektant a z zamiłowania fotograf. założyłem studio w 2010 roku, choć moja przygoda z projektowaniem zaczęła się wiele lat wcześniej. przez te wszystkie lata współpracowałem z klientami indywidualnymi, firmami jak i agencjami reklamowymi. pasja do przetwarzania oraz kreowania obrazów umożliwia mi projektowanie rzeczy niebanalnych mających jednostkowy i niepowtarzalny charakter. mając na uwadze jakość finalnego produktu, osobiście kontroluję wszystkie etapy jego tworzenia zyskując pewność, że każde zadanie, zostało wykonane z należytą starannością. Podsumowując projektowanie jest moją pasją, hobby które sprawia mi przyjemność.

usługi

stawiam na tworzenie unikalnych i skutecznych rozwiązań wizualnych, często eksperymentując w obrębie typografii, informacji i obrazu. zawsze jednak mile widziane są nowe wyzwania. usługi które wykonuję najczęściej to:

projektowanie logo
systemy identyfikacji wizualnej
książki i katalogi
raporty i broszury
plakaty i infografiki
fotografie i ilustracje
UX, UI stron internetowych i aplikacji