Wczytane
Studio Kreatywne

Oto my

Venedi Map

venedi


To łacińska nazwa ludu zamieszkującego w okresie Rzymskim ziemię pomiędzy brzegami Morza Bałtyckiego i Czarnego. Została użyta aby zwrócić uwagę na archeologiczną tajemnicę ludu który posługiwał się językiem Protosłowiańskim z czasem nazywanym Słowianami Zachodnimi.now, create new


Działamy od 2009 roku, przez te wszystkie lata współpracowaliśmy z klientami indywidualnymi, firmami jak i agencjami reklamowymi. W pracach stawiamy na tworzenie unikalnych i skutecznych rozwiązań wizualnych, często eksperymentując w obrębie typografii, informacji i obrazu. Zamiłowanie do przetwarzania i kreowania obrazów umożliwia ciągły rozwój twórczy a co za tym idzie projektowanie rzeczy niebanalnych mających jednostkowy i niepowtarzalny charakter.

Tworzymy również własne projekty, pozwala nam to uwolnić pokłady kreatywności. Mając na uwadze jakość finalnego produktu, który trafia do Państwa rąk, osobiście kontrolujemy wszystkie etapy jego tworzenia. Dzięki temu mamy pewność, że każde zadanie, którego się podejmujemy zostanie wykonane z należytą starannością. Podsumowując projektowanie jest naszą pasją która sprawia przyjemność.

Najczęściej

Realizujemy
Logo

Branding

Strony Internetowe

Aplikacje

Doświadczenie Użytkownika

Publikacje

Plakaty

Kalendarze